BİFED 2017 Başvuruları Uzatıldı

BIFED 2017
Yoğun talep üzerine başvurular
31 Mayıs 2017’ye kadar uzatıldı

Bu yıl 4. kez düzenlenecek olan BIFED’e tüm coğrafyalardan yoğun bir ilgi var. Festivale şimdiden 200’ün üzerinde film başvurdu. Bağımsız yönetmenlerden gelen talep üzerine festival yönetimi başvuru süresini uzatma kararı aldı.

Bu yıl 11 – 15 Ekim tarihleri arasında Bozcaada’da gerçekleştirilecek olan festivalin Uluslararası yarışma ve Gaia Öğrenci Ödülü bölümleri için başvuruları 31 Mayıs 2017’ye kadar uzatıldı.

İnsani ve ekolojik sorunlar her geçen gün artıyor, sorunlar arttıkça dayanışma ve iletişimin önemi de artıyor. BIFED’de dayanışma ve iletişimin önemini anlatıyor ve arttırmaya çalışıyor.

BIFED ile ilgili detaylı bilgi için http://www.bifed.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

BIFED 2017
Submission deadline extended
till the 31st of May

Submissions for the 4th edition of BIFED created interest in all regions of the World. While already more than 200 documentaries were submitted many requests from independent film makers made us decide to extend the deadline.

This year, BIFED will take place in Bozcaada from 11 – 15 October 2017. Submission deadline is extended for International Competition and Gaia Student Award untill the 31th of May.

Humanitarian and ecological problems are increasing everyday. Therefore the importance of solidarity and communication is greater than ever. BIFED is trying to tell and show the importance of solidarity and communication.